Podnikatelská půjčka z nebankovního segmentu

Úvěr v dnešní době nevyžadují pouze běžní občané, ale také živnostníci. I na ně myslí nebankovní sektor, čehož je důkazem podnikatelská půjčka. Tato rychlá půjčka má poměrně jasný a celkem vypovídající název. Primárně je určena pro podnikatele a samotný účel financování by tedy měl souviset s podnikatelskými aktivitami.

  • Pořízení služebního vozu.
  • Nové provozní vybavení.
  • Investice do nemovitosti.
  • Úhrada mezd zaměstnanců.
  • Doplnění skladových zásob.

Jak vypadá podnikatelská půjčka?

Rychlá půjčka pro podnikatele nabývá samozřejmě mnohých podob podle toho, jaký poskytovatel nebankovní půjčky Vám ji nabídne. Začínat můžete na hodnotě několik tisíc korun a její maximální výše může překračovat milion korun. A to dokonce i s delší splatností v řádu let. Taková podnikatelská půjčka je potom snesitelná i z pohledu měsíčních splátek.

Pokud je podnikatelská půjčka vyšší, obvykle je spojena s jistou zástavou. Třeba v podobě nemovitosti.

Radovan P., Praha, poskytoval půjček.

Podnikatelská půjčka v číslech

Výhodná a rychlá půjčka pro podnikatele pocházející od nebankovních společností získává na své oblibě. O tom není žádných pochyb. Možná i proto Vás nyní bude zajímat, kam vlastně tyto peníze mizí, kolik si kdo půjčuje a podobně. Vzhledem k tomu, že rychlá půjčka pro podnikatele je dostatečně flexibilní, možností je více než dost.

PředmětHodnota
Půjčky směřující do stavebnictvíAž 21 %
Půjčka pro maloobchod18 %
Průměrná výše půjčky225 000 Kč
Nejčastější účelProvozní náklady
Víte, na co si podnikatelé půjčují nejčastěji peníze?

Rychlá půjčka může začínat na celkem přijatelné úrokové sazbě. Nebankovní podnikatelská půjčka je při volbě toho správného poskytovatele oproštěna od nejrůznějších poplatků. Rozhodně byste neměli nikomu platit nic předem. Až po uzavření důkladně prostudované úvěrové smlouvy. Teprve taková rychlá půjčka pro podnikatele je bezpečná.

Jaké výhody má rychlá půjčka pro podnikatele?

Zajímavých benefitů má podnikatelská půjčka více než dost. Mezi ty hlavní patří například to, že nemusíte platit poplatek za sjednání. Některé nebankovní společnosti dokonce v plné míře nepřisuzují zvýšenou pozornost záznamu v registru neplatičů. Počítat lze také s tím, že rychlá půjčka je dostatečně flexibilní, takže na své si přijde kdokoliv.

Půjčka pro podnikatele je dnes velice vyhledávaná.

Podnikatelská půjčka – otázky a odpovědi

Abychom Vám produkt zvaný podnikatelská půjčka co možná nejvíce přiblížili, zvolíme metodu otázek a odpovědí. Vybrali jsme ty nejzásadnější, v nichž rychlá půjčka pro podnikatele hraje podstatnou roli. Možná i Vám tyto otázky odpoví na věci, které jste doposud netušili.

Jaké jsou podmínky získání úvěru?

Rychlá půjčka pro podnikatele je poskytována těm, kdo předloží poslední daňové přiznání, mají trvalé bydliště v České republice, kladné výsledky hospodaření a nedluží peníze finančním institucím, jako je finanční úřad a podobně.

Mohu získat podnikatelskou půjčku, když jsem v konkurzu?

Nikoliv, takové služby neposkytují ani nebankovní společnosti. Konkurz, likvidace nebo bankrot jsou nepřijatelné.

Kolik peněz mi rychlá půjčka pro podnikatele zajistí?

Vzhledem k tomu, že vyšší částky jsou vždy spojeny s ručením nemovitostí, odvíjí se to od její hodnoty. U nebankovních poskytovatelů lze nejčastěji dosáhnout na 50 % až 60 % hodnoty nemovitosti.

Za jak dlouho je schválena podnikatelská půjčka?

To je opět individuální záležitostí, ale může to být mezi 24 až 72 hodinami.

Musím chodit na pobočku společnosti?

V dnešní době moderních technologií to není nutné. Vše lze při dodání potřebných dokumentů vyřídit online.

Předčasné splacení podnikatelské půjčky

Rychlá půjčka pro podnikatele může být spjata i s řadou dalších příjemných služeb. Nabízí se kupříkladu předčasné splacení, a to bez jakéhokoliv poplatku navíc. I tím můžete u některých nebankovních poskytovatelů snížit celkové náklady na splácení. A věřte, že v podobném duchu by šlo jistě pokračovat. Důležité je pouze zvolit si toho správného poskytovatele, důkladně si přečíst úvěrové podmínky a pustit se do vyplňování online žádosti. Peníze lze v dnešní době obdržet velice brzy.