Seznam: Stáhni si, co neznáš! Nové možnosti stahování na Seznam.cz

Seznam Najdu Tam Co Neznam-Stahuj

Stahování souborů z Emailu

Stahování souborů z emailové schránky na Seznam.cz je snadné a intuitivní. Po přihlášení do své schránky jednoduše otevřete email obsahující soubor, který si přejete stáhnout. Vedle názvu souboru uvidíte ikonu pro stažení, obvykle šipku směřující dolů. Kliknutím na tuto ikonu zahájíte stahování souboru do vašeho počítače. Před stažením souboru z neznámého zdroje si ověřte jeho bezpečnost. Seznam.cz sice provádí kontrolu příloh na viry, ale vždy je lepší být obezřetný. Informace o možnostech stahování a dalších funkcích emailové schránky na Seznam.cz najdete na stránkách Seznam.cz v sekci Nápověda.

Ukládání příloh z Emailu

Na Seznamu najdete spoustu užitečných funkcí a stahování příloh z emailu je jedna z nich. Ať už vám přišel důležitý dokument, fotky z dovolené nebo třeba vtipné video, stáhnout si ho do počítače je hračka. Stačí se přihlásit do své emailové schránky na Seznam.cz a otevřít email s přílohou. Pod názvem souboru uvidíte ikonu pro stažení. Klikněte na ni a vyberte si, kam chcete soubor uložit. Seznam vám dává možnost stáhnout si obsah přímo do počítače nebo ho uložit do úložiště. Využijte možnost stahování obsahu na Seznam.cz a mějte své soubory vždy po ruce.

Funkce Dostupnost
Stahování emailových příloh (seznam.cz) Ano
Stahování celých emailových schránek (seznam.cz) Ano (pomocí IMAP)

Streamování hudby na Seznam Music

Seznam Music je skvělá platforma, kde si užijete tuny muziky, ať už jste fanoušci čehokoliv. Ale co když zrovna nemáte připojení k internetu? Žádný strach, Seznam myslí i na to! S předplatným Seznam Premium+ si můžete stáhnout libovolné skladby, alba nebo playlisty a poslouchat je offline, kdykoliv a kdekoliv. Už žádné přerušované přehrávání kvůli špatnému signálu! Stačí si jen vybrat, co chcete poslouchat, kliknout na ikonku stažení a je to. Vaše oblíbená hudba bude připravena i v offline režimu.

A co když chcete objevovat novou muziku? I s tím vám Seznam Music pomůže! Sekce "Najdu tam, co neznám" je plná tipů na nové interprety a skladby, které by se vám mohly líbit. Algoritmus Seznam Music analyzuje vaše poslechové návyky a doporučuje vám hudbu, která vám sedne. Takže neváhejte, ponořte se do světa hudby se Seznamem a objevujte nové hudební poklady!

Offline playlisty na Seznam Music

Seznam Music je skvělá volba pro poslech hudby, ať už jste online nebo offline. S funkcí offline playlistů si můžete užít své oblíbené písničky i bez připojení k internetu. Stačí si jen stáhnout playlisty, alba nebo interprety do svého zařízení a poslouchat je kdykoli a kdekoli.

seznam najdu tam co neznam-stahuj

Hledáte novou muziku? Seznam Music nabízí širokou škálu skladeb a interpretů, takže si určitě vyberete. Ať už máte rádi pop, rock, hip hop nebo klasiku, na Seznam Music najdete to pravé pro vás.

Stahování hudby na Seznam Music je snadné a rychlé. Stačí si jen najít skladbu, album nebo interpreta, kterého si chcete stáhnout, a kliknout na ikonu stahování. A co je nejlepší? Všechny stažené skladby si můžete užít i offline, bez reklam a omezení.

Stahování map pro offline použití

Svět je plný neznámých míst a zákoutí, které čekají na prozkoumání. Ať už se chystáte na túru do hor, na výlet do neznámého města nebo jen chcete mít jistotu, že se neztratíte ani bez signálu, možnost stáhnout si mapy pro offline použití je k nezaplacení. Na Seznam.cz najdete mapy, které vám pomohou zorientovat se v České republice i v zahraničí. Stačí si jen vybrat oblast, kterou potřebujete, a stáhnout si ji do vašeho zařízení.

Mapy pro offline použití jsou skvělým pomocníkem pro všechny cestovatele, turisty i dobrodruhy. Díky nim budete mít vždy po ruce detailní mapu s vyznačenými turistickými trasami, cyklostezkami, památkami a dalšími užitečnými informacemi. Ať už se vydáte kamkoli, s offline mapami od Seznam.cz se neztratíte.

Nezapomeňte si před cestou zkontrolovat, zda máte staženou aktuální verzi mapy a zda máte v zařízení dostatek volného místa.

Na Seznamu vždycky najdu, co potřebuju, ať už je to nejnovější zpráva nebo film ke stažení.

Eliška Dvořáková

Ukládání článků k pozdějšímu čtení

Na Seznamu najdete hory informací, to je jasné. Ale co když zrovna nemáte čas pročítat ten super dlouhý článek o historii českého filmu nebo recept na svíčkovou? Žádný strach, Seznam myslí i na to! S funkcí "Uložit k přečtení" si můžete schovat jakýkoliv článek nebo stránku a vrátit se k nim, až budete mít chvilku. Stačí kliknout na ikonku záložky a článek se vám uloží do vašeho seznamu. Ten pak najdete v horní liště prohlížeče. Ať už jste na počítači nebo na mobilu, vaše uložené články na vás budou čekat.

A co třeba možnost stahovat si obsah? I na to Seznam myslí. U některých typů obsahu, jako jsou třeba dokumenty nebo obrázky, najdete možnost stáhnout si je do vašeho zařízení. Takže pokud si chcete schovat ten recept na svíčkovou i offline, není problém! Stačí se podívat, jestli u něj najdete ikonku pro stažení. Ať už si chcete číst offline nebo si jen schovat zajímavý obsah na později, Seznam vám to umožní.

seznam najdu tam co neznam-stahuj

Synchronizace dat v Seznam Kalendáři

Seznam Kalendář nabízí snadnou synchronizaci vašich dat, abyste o žádný důležitý termín nepřišli. Díky tomu budete mít přístup ke svému kalendáři z počítače, mobilu i tabletu. Stačí se přihlásit ke svému Seznam účtu a všechny vaše události, úkoly a připomínky se automaticky zobrazí.

Synchronizace s mobilními zařízeními probíhá prostřednictvím protokolu CalDAV, který je podporován většinou moderních telefonů a tabletů. Pro nastavení synchronizace stačí v aplikaci kalendáře ve vašem zařízení zadat údaje o vašem Seznam účtu. Podrobné informace o nastavení synchronizace pro různé operační systémy a zařízení najdete na stránkách Seznam Nápovědy.

Kromě synchronizace s mobilními zařízeními umožňuje Seznam Kalendář i sdílení kalendářů s ostatními uživateli. Můžete tak snadno koordinovat schůzky, sdílet plány dovolených nebo spravovat firemní kalendář. Sdílení kalendáře je otázkou pár kliknutí a můžete nastavit různá oprávnění pro jednotlivé uživatele.

Zálohování fotek a videí na Seznam Disk

Seznam Disk je skvělým místem pro zálohování vašich fotek a videí. Nejenže je to bezpečné úložiště, ale také vám umožňuje snadno přistupovat k vašim souborům z jakéhokoli zařízení. Navíc, pokud si stáhnete aplikaci Seznam Disk do vašeho telefonu, vaše fotky a videa se budou automaticky nahrávat na Disk. To znamená, že o ně nikdy nepřijdete, i když se s vaším telefonem něco stane.

A co když si chcete stáhnout fotky nebo videa z Disku do počítače? Žádný problém! Stačí si otevřít webové rozhraní Seznam Disku, vybrat soubory, které chcete stáhnout, a kliknout na tlačítko "Stáhnout". Můžete si také stáhnout celou složku s fotkami a videi najednou. Seznam Disk vám dává svobodu a kontrolu nad vašimi daty.

Sdílení souborů přes Seznam Disk

Seznam Disk je skvělý způsob, jak sdílet soubory s přáteli, rodinou nebo kolegy. Je to snadné, rychlé a bezpečné. Stačí nahrát soubor na svůj Seznam Disk a pak vygenerovat odkaz pro sdílení. Ten pak můžete poslat komukoliv a ten si soubor bude moci stáhnout, i když nemá účet na Seznamu.

Co je ale super, že na Seznam Disku najdete i spoustu obsahu nahraného ostatními uživateli. Hledáte ten starý film, co už nikde nejde sehnat? Nebo se potřebujete podívat na prezentaci z konference, na které jste nebyli? Zkuste to na Seznamu! Je velká šance, že to tam někdo nahrál a vy si to budete moci stáhnout.

seznam najdu tam co neznam-stahuj

Pamatujte ale, že stahování obsahu chráněného autorskými právy bez svolení autora je nelegální. Vždy se ujistěte, že máte právo daný soubor stáhnout a používat.

Download aplikací pro Android a iOS

Seznam.cz je tvůj starý známý, ale věděl jsi, že ti nabízí i hromadu aplikací pro Android a iOS? Stáhni si je a objev svět Seznamu na maximum! Najdeš tu aplikace pro každý den - od zpráv a počasí, přes mapy a jízdní řády, až po e-mail a online úložiště. Všechno přehledně na jednom místě a s jednoduchým ovládáním. Už žádné zdlouhavé hledání informací na webu, všechno máš po ruce v telefonu. Stačí si jen vybrat ty aplikace, které ti vyhovují. Ať už jsi fanoušek sportu, milovník filmů nebo hledáš inspiraci na výlet, Seznam má pro tebe řešení. Stáhni si aplikace a objev všechny vychytávky, které ti usnadní život.